Aktualności

Jednak pielgrzymujemy??

Autor: ks. Łukasz Żuk

UWAGA !!!! Już za miesiąc przygotowywalibyśmy się do wyruszenia na pątniczy szlak XXVIII Ekumenicznej Pieszej Pielgrzymki do Wilna.

Jednak pielgrzymujemy??

W trosce o bezpieczeństwo nie tylko uczestników pielgrzymki, lecz także mieszkańców terenów, które odwiedzamy, proponujemy w tym roku nieco inną formę pielgrzymowania. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do pielgrzymowania duchowego (szczegóły wkrótce).

Jako organizatorzy pragniemy, aby pielgrzymka odbyła się, choćby w bardzo symbolicznej postaci. W związku z tym przez 3 dni (na terenie Litwy) do Ostrej Bramy będzie pielgrzymować tylko obsługa pielgrzymki wraz z ks. Kierownikiem.

24 sierpnia z Białegostoku do Wilna wyruszy autokar, który zabierze chętnych pielgrzymów na Mszę św., która co roku jest odprawiana o godz.16:00. Koszt tego wyjazdu wynosi 100 zł. Powrót do Białegostoku tego samego dnia po tradycyjnym Apelu.

Zapisy odbywają się tylko drogą mailową do dnia 1 sierpnia (wejdź na stronę i zapisz się przez zakładkę "kontakt"). Uwaga liczba miejsc jest ograniczona liczy się kolejność zgłoszeń.
Zapisując się pamiętaj podani danych: imię i nazwisko, pesel, numer telefonu.


facebook